top of page

עיצוב דפי נחיתה שיווקיים

איך הלקוחות שלך יגיעו אליך אם לא יהיה לך פלייר דיגיטלי שיווקי שיפנה ללקוח בדיוק בשפה שלו ויניע אותו להשאיר לך הודעה בטופס?

השאלה: "מה זה דף נחיתה?" הולכת ונשאלת פחות ופחות מאחר ויותר בעלי עסקים כבר מבינים שדף נחיתה הוא כלי שיווקי חזק שעובד.


כתיבה שיווקית באינטרנט היא לא רק כתיבה שיווקית לאתרים או לפייסבוק. מן הסתם הדבר נכון גם לדפי נחיתה.
זה עובד בדיוק באותה השיטה שבה אנחנו מספרים ללקוח עליו ולא מספרים לו מה לנו יש למכור לו - כי אנשים לא אוהבים שמוכרים להם.​

לכן צאו עם דף נחיתה שיווקי שמכיל בתוכו תוכן שיווקי שהקהל שלכם יזדהה איתו מיד וירצה לקבל את השירות שלכם, וכך באמת תשקיעו בעסק שלכם כמו שצריך.

כתיבה שיווקית לדף נחיתה - והדף שלכם יעבוד יותר מכל דף אחר שעשיתם אי פעם ויביא לכם תוצאות!

אוליי יעניין אותך גם:

עיצוב פליירים שיווקיים לעסק

עיצוב כרטיסי ביקור

רוצה דף נחיתה שיעבוד בשבילך 24/7 ויביא לך יותר נרשמים?

לקבלת הצעת מחיר לדף נחיתה עם כתיבה שיווקית ובונוס - קמפיין בגוגל

יש להשאיר את הפרטים שלך כאן בטופס המצורף

Thanks! Message sent.

הייחוד והחשיבות של עיצוב דפי נחיתה

 

בעשור השני של שנות האלפיים, עם התבססות האינטרנט כפלטפורמת תקשורת מרכזית, דפי נחיתה הוכיחו את עצמם ככלי חשוב ואפקטיבי לקידום של יעדים שיווקיים שונים. מהו בדיוק דף נחיתה? מה מייחד אותו? למה הוא חשוב ומדוע יש לעצבו בקפידה? בואו לקרוא.

 

משמעותו ומטרתו של עמוד נחיתה

 

דף או עמוד נחיתה הינו עמוד אינטרנט בודד שתוכנן ועוצב במיוחד כדי ש- "ינחתו עליו". הוא משמש למעשה כעמוד פרסומת המיועד למשוך את תשומת לב הגולשים הרלוונטיים ולהניע אותם לפעולה. לעמוד מגיעים דרך קישורים ובעיקר פרסומים שונים והוא נועד להעביר מסר אחד ברור, מתומצת וממוקד שמעניין את הגולשים וגורם להם לבצע פעולה מבוקשת, כמו רישום, רכישה, השארת פרטים או כניסה לאתר החברה. במילים אחרות, הקהל שייכנס לעמוד מעוצב זה יחוש שהוא מקבל מענה איכותי ומדויק לצרכיו, בדמות שירות או מוצר ספציפי הנחוצים לו.

 

ההבדל בין עמוד נחיתה לעמוד באתר אינטרנט

 

חשוב להבין כי עמוד נחיתה שונה באופיו מעמוד אתר הבית שלכם. לכן, במרבית המקרים תהיה זו טעות לקחת דפי אתר בתפקיד של דפי נחיתה. שלא כמו דף אתר, דף נחיתה נדרש להיות מאוד מתומצת וממוקד בתוכן שיווקי אחד. בנוסף לכך, גם עיצוב עמודי נחיתה יכול להיות שונה מעיצוב דפי האתר. האפשרות לעיצוב שונה נובעת מהיותו עמוד נפרד מהאתר שלכם, בו ניתן לצאת מתבנית שכבר קיימת וליצור עיצוב ייחודי לדף, באופן התורם להעברת המסר השיווקי המבוקש.

 

מתי עולה הצורך בדף נחיתה?

 

עבור שיווק ופרסום שוטף של מוצרי ושירותי החברה עומד לרשותכם האתר של העסק. הצורך בדף נחיתה עולה כאשר רוצים להדגיש ולהבליט מוצר, שירות, מבצע או אירוע מסוים, בין אם הוא חדש, לרגל מבצע או מכל סיבה אחרת. דף נחיתה ממוקד מעלה את הסיכוי למשיכת קהל רלוונטי שמעוניין במוצר או השירות המוצעים, ושיש סיכוי טוב שיבצע את הפעולה המתבקשת בדף.

 

דגש על עיצוב נכון של דף נחיתה

 

כאמור, דף נחיתה מהווה כלי שיווק עוצמתי וחיוני להצלחתם של קמפיינים באינטרנט. ואולם, בכדי שדף זה יוכיח את יעילותו ויעשה את העבודה המצופה ממנו, יש לתכננו, לעצבו ולבנותו באופן נכון הן מבחינת תכנים והן מבחינה גרפית. עיצוב דפי נחיתה מושקע יתרום להעברת מסר מבוקש, למשיכת קהל יעד רלוונטי ולמיתוג חיובי של בית העסק כרציני ויוקרתי

bottom of page